Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Uroczystość nadania i wręczenia Sztandaru KPP Gołdap

  Mamy zaszczyt zaprosić na uroczystość nadania i wręczenia sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi oraz uroczyste otwarcie i poświęcenie nowej siedziby, która odbędzie się 17 października 2016 roku. Program Obchodów: - godz. 10:00 Msza Św. w Kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Gołdapi - godz. 11:15 Uroczystość nadania i wręczenia sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi na HALI WIDOWISKOWEJ OSiR - godz. 13:00 Uroczyste otwarcie i poświęcenie nowej siedziby

 3. Wydział Kryminalny

 4. Nowy Komendant Powiatowy w Gołdapi

  Nowym szefem gołdapskich policjantów został insp. Robert Marciniak – były Komendant Powiatowy Policji w Kolnie. Uroczystego wprowadzenia na to stanowisko dokonał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie – insp. Andrzej Zielonka.

 5. MSWiA: Policjanci z Gołdapi mają nową siedzibę i sztandar

  Podczas poniedziałkowej uroczystości Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi nadany został sztandar. Powagę tego wydarzenia podkreślał w swoim wystąpieniu Jarosław Zieliński, sekretarz stanu w MSWiA. Nastąpiło również uroczyste otwarcie nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi. "Zależy nam, aby policjanci pełnili służbę w godnych warunkach. Takich jak w tej jednostce "- powiedział Jarosław Zieliński. W komendzie będzie pełniło służbę ponad 60 policjantów.

 6. DZIELNICA NR 1 MIASTO GOŁDAP

 7. Oficer Prasowy

 8. DZIELNICA NR 5 GMINA BANIE MAZURSKIE

 9. Struktura Organizacyjna KPP Gołdap

 10. DZIELNICA NR 4 GMINA DUBENINKI